of

 


Jaartal of dd-mm-jjjj

 



 

Agenda:

Print deze pagina


Zomerinstuif -Internationale dansen

15-08-2022, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Zomerinstuif -Internationale dansen

22-08-2022, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Zomerinstuif -Internationale dansen

29-08-2022, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Cursus Albanees o.l.v. Sara Damen

02-09-2022 tot 30-09-2022, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Start dansseizoen en open dansavond Volksdansvereniging Oud Poelgeest Leiden

05-09-2022, 19:30 – 22:00 u, Leiden.
Organisatie: Volksdansvereniging Oud Poelgeest, 06-14682315, info@oudpoelgeestleiden.nl


Proefles voor het volgen van wekelijkse Balfolk lessen in Utrecht.

06-09-2022, 19:00 – 22:00 u, Utrecht.
Organisatie: Balfolk Express, , lessen@balfolkexpress.nl


Seminar Griekse dansen met Apostolos Skrekas

23-09-2022 tot 25-09-2022, 17:30 – 15:00 u, Biezenmortel.
Organisatie: Anke Meijer, 06-52457554, anximeijer@gmail.com


Openingsfeest o.l.v. Mirjam Bannink

24-09-2022, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Bulgaars o.l.v. Jaap Leegwater

04-10-2022 tot 22-11-2022, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Macedonisch o.l.v. Jacqueline Bossink

07-10-2022 tot 28-10-2022, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Zangworkshop Balkan o.l.v. Chris Zitter

09-10-2022, 14:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Halloweenfeest o.l.v. Mirjam Bannink

29-10-2022, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré , 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Albanees o.l.v. Sibylle

04-11-2022 tot 23-12-2022, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Najaarsbal met orkest Turquasi

05-11-2022, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Dansworkshop Roemeense dansen o.l.v. Dominike Karantzounis

20-11-2022, 14:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Dansfeest o.l.v. Sibylle

26-11-2022, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Turks o.l.v. Turgay Onatli

13-01-2023 tot 17-02-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Nieuwjaarsfeest o.l.v. Mirjam Bannink

28-01-2023, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichore, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Instuif met instructie internationaal

04-02-2023, 19:30 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Bulgaarse Taverne met Jaap Leegwater en orkest Sultan

11-02-2023, 20:00 – 23:59 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Zangworkshop met internationale liederen o.l.v. Monique van den Hoogen

12-02-2023, 14:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Cursus Grieks o.l.v. Dick van der Zwan

10-03-2023 tot 14-04-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Dansworkshop Albanese dansen o.l.v. Sara Damen

12-03-2023, – u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Lente Dansfeest o.l.v. Mirjam Bannink

25-03-2023, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Workshop internationale dans met Roberto Bagnoli

15-04-2023 tot 16-04-2023, 10:00 – 16:00 u, Berkel Enschot.
Organisatie: Jeannette Schwartzmans, 06-53730928, schwartzmans@hotmail.com


Cursus Bosnisch o.l.v. Efie Derksen

21-04-2023 tot 19-05-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Bulgaars o.l.v. Esther Willems

26-05-2023 tot 30-06-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Bijna Zomer Dansfeest o.l.v. Mirjam Bannink

27-05-2023, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


vorige pagina 1