of

 


Jaartal of dd-mm-jjjj

 



 

Agenda:

Print deze pagina


Cursus Albanees o.l.v. Sibylle

04-11-2022 tot 23-12-2022, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Kerstinstuif Internationale Dans Eindhoven samen met Droezjba o.l.v. Dirk Geysels en Josta Krijnen

17-12-2022, 20:00 – 23:30 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (Internationale Dans Eindhoven)/Droezjba, 0651624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


APPELFLAPPENBAL o.l.v. Giel Herben en met Orkest Mista

28-12-2022, 20:00 – 23:00 u, Soest.
Organisatie: Internationale Dansvereniging OPANKA, 035 6833600, carladeprez@chello.nl


ORO Nieuwjaarsbal

07-01-2023, 15:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddans vereniging, 023-5332427, info@orodans.nl


Cursus Turks o.l.v. Turgay Onatli

13-01-2023 tot 17-02-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Internationale dans voor gevorderden

13-01-2023 tot 02-06-2023, 13:30 – 14:30 u, Wageningen.
Organisatie: Dansplezier met Elske & Leo, 0657251909, info@elskehoen.nl


Dansdag Engelse dans

15-01-2023, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085 – 016 04 68, keuze 2: Activiteiten, dan keuze 5: Dansdagen Amersfoort, dansdagen@nvs-dance.nl


Zweeds dansfeest met muziek van Sparv

15-01-2023, 13:30 – 16:30 u, Wageningen.
Organisatie: Dansplezier met Elske & Leo, 0657251909, info@elskehoen.nl


Dansweekend Roemeens \"Best of Theodor Vasilescu\" (14) voor gevorderden o.l.v. Erik Veenstra

27-01-2023 tot 28-01-2023, 19:30 – 16:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: AVIVA, vereniging voor internationale dans, Apeldoorn, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Nieuwjaarsfeest o.l.v. Mirjam Bannink

28-01-2023, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichore, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Instuif met instructie internationaal

04-02-2023, 19:30 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Dansdag Engelse dans

05-02-2023, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085 – 016 04 68, keuze 2: Activiteiten, dan keuze 5: Dansdagen Amersfoort, dansdagen@nvs-dance.nl


workshop Figuurdansen

05-02-2023, 13:30 – 17:00 u, Wageningen.
Organisatie: Dansplezier met Elske & Leo, 0657251909, info@elskehoen.nl


Bulgaarse Taverne met Jaap Leegwater en orkest Sultan

11-02-2023, 20:00 – 23:59 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Zangworkshop met internationale liederen o.l.v. Monique van den Hoogen

12-02-2023, 14:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


ORO instuif Israëlisch

19-02-2023, 14:00 – 16:30 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddans vereniging, 023-5332427, info@orodans.nl


Workshop \"van Kroatië naar Albanië\"

26-02-2023, 13:30 – 16:30 u, Castricum.
Organisatie: Igram, 0644986659, rhcast60@gmail.com


Van Kroatië naar Albanië o.l.v. Ben Koopmanschap

26-02-2023, 13:30 – 16:30 u, Castricum.
Organisatie: Igram, 0644986659, rhcast60@gmail.com


Dansdag Engelse dans

05-03-2023, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085 – 016 04 68, keuze 2: Activiteiten, dan keuze 5: Dansdagen Amersfoort, dansdagen@nvs-dance.nl


Cursus Grieks o.l.v. Dick van der Zwan

10-03-2023 tot 14-04-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Dansworkshop Albanese dansen o.l.v. Sara Damen

12-03-2023, – u, Alkmaar.
Organisatie: Volkdanscentrum Gaida, 0630288490, danscentrum@gaida.nl


Lente Dansfeest o.l.v. Mirjam Bannink

25-03-2023, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


workshop Zweedse Polska

26-03-2023, 13:30 – 17:00 u, Wageningen.
Organisatie: Dansplezier met Elske & Leo, 0657251909, info@elskehoen.nl


ORO instuif met Albanees Tintje

01-04-2023, 19:30 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddans vereniging, 023-5332427, info@orodans.nl


Tulpenbal

01-04-2023, 20:00 – 23:00 u, Bakkum.
Organisatie: Igram, 0644986659, rhcast60@gmail.com


Dansdag Engelse dans

02-04-2023, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085 – 016 04 68, keuze 2: Activiteiten, dan keuze 5: Dansdagen Amersfoort, dansdagen@nvs-dance.nl


Workshop internationale dans met Roberto Bagnoli

15-04-2023 tot 16-04-2023, 10:00 – 16:00 u, Berkel Enschot.
Organisatie: Jeannette Schwartzmans, 06-53730928, schwartzmans@hotmail.com


Cursus Bosnisch o.l.v. Efie Derksen

21-04-2023 tot 19-05-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Workshop Internationaal o.l.v. Roberto Bagnoli

22-04-2023, 13:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (Internationale Dans Eindhoven), 0651624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


ORO instuif 50+

30-04-2023, 14:00 – 16:30 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddans vereniging, 023-5332427, info@orodans.nl


Cursus Bulgaars o.l.v. Esther Willems

26-05-2023 tot 30-06-2023, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


Bijna Zomer Dansfeest o.l.v. Mirjam Bannink

27-05-2023, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0625227500, info@avc-terpsichore.nl


vorige pagina 1