of

 


Jaartal of dd-mm-jjjj

 



 

Agenda:

Print deze pagina


55+ instuif o.l.v. Maryan Ernst

24-11-2018, 14:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (Internationale Dans Eindhoven, 0651624055, emmygast@onsnet.nu


Workshop Centraal-Aziatisch

06-11-2018, 20:00 – 22:15 u, Veenendaal.
Organisatie: Werelddansvereniging Nirkoda, , pr.nirkoda@gmail.com


workshop Noordwest Europees

06-11-2018, 19:30 – 22:00 u, Wageningen.
Organisatie: dansgroep Wieledansers Wageningen, 0633793591,


danscafé o.l.v. Judith Boogaard

02-11-2018, 20:30 – 23:00 u, Wageningen.
Organisatie: Wageningse dansgroep Wieledansers, 0633793591,


Niet moeilijk is ook leuk! met Angela Reutlinger

24-11-2018, 13:00 – 16:30 u, Arnhem.
Organisatie: Volksdanscentrum Arnhem, 026-3272488, info@volksdanscentrumarnhem.nl


workshop Roemeens olv Cristian Florescu en Sonia Dion

27-03-2019, 19:00 – 22:00 u, Dordrecht.
Organisatie: Machar Dordrecht, 06-17017202, info@machar.nl


Jubileumfeest

16-02-2019, 14:00 – 23:00 u, Dordrecht.
Organisatie: Machar Dordrecht, 06-17017202, info@machar.nl


danstfeestje olv Josta Veldhuis

26-10-2018, 20:00 – 23:00 u, Dordrecht.
Organisatie: Machar Dordrecht, 06-17017202, info@machar.nl


Instuif internationaal o.l.v. Dirk Geyssels

19-01-2019, 20:00 – 23:30 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (internationale dans Eindhoven), 06-51624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


Dansdag Russisch/Pools o.l.v. Aggie van der Aalsvoort

19-01-2019, 13:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (internationale dans Eindhoven), 06-51624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


Kerstinstuif bij IDE

15-12-2018, 20:00 – 23:30 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (internationale dans Eindhoven), 06-51624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


Workshop Bulgaars door Georgi Garov

29-10-2018, 20:00 – 22:00 u, Lelystad.
Organisatie: Internationale dansvereniging Manavu, 0320-249406, heintjen@solcon.nl


Inspiratiedag Leve de Folklore

17-11-2018, 13:00 – 21:30 u, Ede.
Organisatie: Stichting Platform Nederlandse Folklore, 0651600787, platformnederlandsefolklore@gmail.com


A.V.O.-lentebal met orkest Wii Muzikanti

13-04-2019, 20:00 – 23:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: Apeldoorns Volksdansoverleg, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Dansmiddag internationaal voor senioren o.l.v. Erik Veenstra

28-02-2019, 13:30 – 15:30 u, Apeldoorn.
Organisatie: AVIVA, vereniging voor internationale dans, Apeldoorn, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Dansweekend Roemeens "Best of Theodor Vasilescu" (12) voor gevorderden o.l.v. Erik Veenstra

25-01-2019 tot 26-01-2019, 19:30 – 16:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: AVIVA, vereniging voor internationale dans, Apeldoorn, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Dansdag Roemeens "Best of Theodor Vasilescu" (light 5) voor beg./halfgev. o.l.v. Erik Veenstra

03-11-2018, 11:00 – 16:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: AVIVA, vereniging voor internationale dans, Apeldoorn, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Dansdag Internationaal o.l.v. Maurits en Tineke van Geel

17-11-2018, 11:45 – 17:00 u, Goes.
Organisatie: Volksdansvereniging Oberon, 0628451963, contact@oberondans.nl


Joegoslavische Taverne met Guus van Kan + orkest Zadar

25-05-2019, 20:00 – 24:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Bulgaarse Taverne met Jaap Leegwater + orkest Sultan

09-02-2019, 20:00 – 24:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Workshop Bulgaars o.l.v. Gjorgi Garov

03-11-2018, 19:00 – 23:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Macedonisch o.l.v. Jacqueline Bossink

10-05-2019 tot 21-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Grieks gevorderden o.l.v. Dick van der Zwan

01-03-2019 tot 19-04-2019, 20:30 – 22:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Grieks beginners o.l.v. Dick van der Zwan

01-03-2019 tot 19-04-2019, 19:30 – 20:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Bulgaars gevorderden o.l.v. Bianca de Jong

11-01-2019 tot 22-02-2019, 21:00 – 22:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Bulgaars beginners/beginners+ o.l.v. Bianca de Jong

11-01-2019 tot 22-02-2019, 19:30 – 21:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Turks o.l.v. Turgay Onatli

05-10-2018 tot 14-12-2018, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Dansen van Ciga, Yvon en Ben

05-02-2019 tot 02-04-2019, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Onbekend Bulgaars o.l.v. Jaap Leegwater

30-10-2018 tot 18-12-2018, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


LENTEBAL met orkest YARGON o.l.v. Josta Krijnen-Veldhuis

23-03-2019 tot 24-03-2019, 20:00 – 00:00 u, Eindhoven.
Organisatie: Volksdansvereniging Droezjba Eindhoven, 0619126170, hea.ven1@onsbrabantnet.nl


DANSDAG ROEMEENS o.l.v. Cristian Florescu en Sonia Dion

06-04-2019, 13:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: Volksdansvereniging Droezjba Eindhoven, 0619126170, hea.ven1@onsbrabantnet.nl


Workshop internationale dans met Roberto Bagnoli

06-04-2019 tot 07-04-2019, 10:00 – 16:00 u, Drunen.
Organisatie: Jeannette Schwartzmans, 0416-375208, Schwartzmans@hotmail.com