of

 


Jaartal of dd-mm-jjjj

 



 

Agenda:

Print deze pagina


Workshop Israëlisch/ Russisch door Mariëtte van Gelder voor beginners en gevorderden.

10-04-2019, 20:00 – 22:15 u, Houten.
Organisatie: Xylinos, 030 6340388, Xylinos.houten@gmail.com


Workshop internationaal.

03-03-2019, 13:30 – 17:00 u, Zwaagwesteinde.
Organisatie: Pajdusko Dokkum, 0511423489, b.appel@knid.nl


Voorjaarsbal

23-02-2019, 19:30 – 23:00 u, Hengelo.
Organisatie: Twente danst!, 0548-654239, secretariaat@halmata.nl


Internationale dansinstuif

09-02-2019, 20:00 – 23:00 u, Lelystad.
Organisatie: Internationale dansvereniging Manavu, 0320-249406, heintjen@solcon.nl


Buitenbal op het Plein in Houten

28-06-2019, 19:30 – 21:30 u, Houten.
Organisatie: Dansvereniging Xylinos, , xylinos.houten@gmail.com


Slotbal IDE met orkest Overstag en optreden van Ziplamak.

15-06-2019, 20:00 – 24:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE(internationale dans Eindhoven), 06-51624055, emmygast@onsnet.nu


Workshop internationale dans en optreden Di Gojim klezmer band

31-03-2019, 11:15 – 17:15 u, Oosterbeek.
Organisatie: Tarantella Oosterbeek, 06-15063677, tarantella@upcmail.nl


korte specialisatiecursus Roemeens o.l.v. Dominike Karatzounis

23-01-2019 tot 06-03-2019, 20:00 – 21:30 u, Bergen NH.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 072 5625751, informatie@gaida.nl


Danscafe

01-02-2019, 20:30 – 23:00 u, Wageningen.
Organisatie: Wageningse dansgroep Wieledansers, 0619195466, ariette.zuidhoff@gmail.com


ORO zomerdoordansavond

25-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO zomerdoordansavond

18-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO zomerdoordansavond

11-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO Zomerdoordansavond

04-06-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO Slotbal

25-05-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO 50+ instuif

07-04-2019, 13:30 – 16:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO instuif internationaal

23-03-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO instuif Israëlisch

02-02-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


Internationaal bal met orkest Wii Muzikanti

09-02-2019, 19:30 – 23:30 u, Dalfsen.
Organisatie: Regiobal Dalfsen, +31640135592, regiobaldalfsen@gmail.com


Workshop Internationale volksdans met Richard vd Kooij

09-02-2019, 13:30 – 17:30 u, Dalfsen.
Organisatie: Regiobal Dalfsen, 0522 256762, regiobaldalfsen@gmail.com


Workshop Roemeens olv Sonia Dion & Christian Florescu

01-04-2019, 19:30 – 21:30 u, Tiel.
Organisatie: IGRA, Internationale Dans Tiel, 06 - 13041325, info@igradans.nl


Jubileumfeest

16-02-2019, 14:00 – 23:00 u, Dordrecht.
Organisatie: Machar Dordrecht, 06-17017202, info@machar.nl


Workshop Internationale Dans

09-03-2019, 14:00 – 17:00 u, Barneveld.
Organisatie: Dansgroep Mondial Barneveld, 06 445 942 81, dansgroepmondial@solcon.nl


workshop internationaal o.l.v. Sibylle Helmer

06-04-2019, 13:00 – 16:00 u, Waddinxveen.
Organisatie: veselka werelddansvereniging, 0182-640120, lievevdm@hetnet.nl


workshop Roemeens olv Cristian Florescu en Sonia Dion

27-03-2019, 19:00 – 22:00 u, Dordrecht.
Organisatie: Machar Dordrecht, 06-17017202, info@machar.nl


Instuif internationaal o.l.v. Dirk Geyssels

19-01-2019, 20:00 – 23:30 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (internationale dans Eindhoven), 06-51624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


Dansdag Russisch/Pools o.l.v. Aggie van der Aalsvoort

19-01-2019, 13:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE (internationale dans Eindhoven), 06-51624055, internationaledanseindhoven@gmail.com


A.V.O.-lentebal met orkest Wii Muzikanti

13-04-2019, 20:00 – 23:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: Apeldoorns Volksdansoverleg, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Dansmiddag internationaal voor senioren o.l.v. Erik Veenstra

28-02-2019, 13:30 – 15:30 u, Apeldoorn.
Organisatie: AVIVA, vereniging voor internationale dans, Apeldoorn, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Dansweekend Roemeens "Best of Theodor Vasilescu" (12) voor gevorderden o.l.v. Erik Veenstra

25-01-2019 tot 26-01-2019, 19:30 – 16:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: AVIVA, vereniging voor internationale dans, Apeldoorn, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Joegoslavische Taverne met Guus van Kan + orkest Zadar

25-05-2019, 20:00 – 24:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Bulgaarse Taverne met Jaap Leegwater + orkest Sultan

09-02-2019, 20:00 – 24:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Macedonisch o.l.v. Jacqueline Bossink

10-05-2019 tot 21-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Grieks gevorderden o.l.v. Dick van der Zwan

01-03-2019 tot 19-04-2019, 20:30 – 22:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Grieks beginners o.l.v. Dick van der Zwan

01-03-2019 tot 19-04-2019, 19:30 – 20:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Bulgaars gevorderden o.l.v. Bianca de Jong

11-01-2019 tot 22-02-2019, 21:00 – 22:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Bulgaars beginners/beginners+ o.l.v. Bianca de Jong

11-01-2019 tot 22-02-2019, 19:30 – 21:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Dansen van Ciga, Yvon en Ben

05-02-2019 tot 02-04-2019, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


LENTEBAL met orkest YARGON o.l.v. Josta Krijnen-Veldhuis

23-03-2019 tot 24-03-2019, 20:00 – 00:00 u, Eindhoven.
Organisatie: Volksdansvereniging Droezjba Eindhoven, 0619126170, hea.ven1@onsbrabantnet.nl


DANSDAG ROEMEENS o.l.v. Cristian Florescu en Sonia Dion

06-04-2019, 13:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: Volksdansvereniging Droezjba Eindhoven, 0619126170, hea.ven1@onsbrabantnet.nl


Workshop internationale dans met Roberto Bagnoli

06-04-2019 tot 07-04-2019, 10:00 – 16:00 u, Drunen.
Organisatie: Jeannette Schwartzmans, 0416-375208, Schwartzmans@hotmail.com