of

 


Jaartal of dd-mm-jjjj

 



 

Agenda:

Print deze pagina


Squaredansweekend

20-11-2021 tot 21-11-2021, 13:30 – 16:00 u, Lage Vuursche.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085-016 0468; keuze 2: Activiteiten; keuze 3: Squaredansweekend, squareweekend@nvs-dance.nl


Dansdag Engelse dans

24-04-2022, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085-016 0468; keuze 2: Activiteiten; keuze 5: Dansdagen, dansdagen@nvs-dance.nl


Dansdag Engelse dans

06-03-2022, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085-016 0468; keuze 2: Activiteiten; keuze 5: Dansdagen, dansdagen@nvs-dance.nl


Dansdag Engelse dans

06-02-2022, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volsdansvereniging NVS, 085-016 0468; keuze 2: Activiteiten; keuze 5: Dansdagen, dansdagen@nvs-dance.nl


Dansdag Engelse dans

02-01-2022, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085-016 0468; keuze 2: Activiteiten; keuze 5: Dansdagen, dansdagen@nvs-dance.nl


Dansdag Engelse dans

28-11-2021, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085-016 0468; keuze 2 Activiteiten; keuze 5 Dansdagen, dansdagen@nvs-dance.nl


Dansdag Engelse dans.

07-11-2021, 10:00 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 085 0160468; keuze 5, dansdagen@nvs-dance.nl


Herfstbal

28-11-2021, 14:00 – 17:00 u, Castricum.
Organisatie: Igram, 06-44986659, rene.hollenberg@gmail.com


Dansinstuif - internationaal programma

26-02-2022, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 06 30288490, informatie@gaida.nl


Dansinstuif - internationaal programma

20-11-2021, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 06 30288490, informatie@gaida.nl


Chaverweekend Uffelte 2021

05-11-2021 tot 07-11-2021, 20:00 – 16:00 u, Uffelte Drente.
Organisatie: Chaverweekend, 0653282432, udejongg@t-mobilethuis.nl


Workshop Roemeens

31-10-2021, 13:30 – 16:30 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddans, 0613195852, info@orodans.nl


zangworkshop \"Russische liederen \"o.l.v. Tatiana Kousovkina

13-03-2022, 14:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 06 30288490, informatie@gaida.nl


Zangworkshop \"Zang van de Balkan\" o.l.v. Chris Zitter

14-11-2021, 14:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 06 30288490, informatie@gaida.nl


Korte cursus Bulgaarse dansen (6 lessen). o.l.v. Vlasta Bakker

10-01-2022 tot 14-02-2022, 21:00 – 22:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 06 30288490, informatie@gaida.nl


Workshop Roemeense dansen o.l.v. Dominike Karantzounis

06-02-2022, 13:00 – 17:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 06 30288490, informatie@gaida.nl


Kennismakingscursus Internationale dans

13-09-2021 tot 22-11-2021, 21:00 – 22:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 072 5625751, informatie@gaida.nl


Workshop Internationale dans met Roberto Bagnoli

05-02-2022 tot 06-02-2022, 10:00 – 16:00 u, Drunen.
Organisatie: JEANNETTE SCHWARTZMANS, 06-53730928, schwartzmans@hotmail.com


Dansfeest o.l.v. Sibylle Helmer

27-11-2021, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0631546096, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Albanees o.l.v. Sibylle Helmer

05-11-2021 tot 17-12-2021, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0631546096, info@avc-terpsichore.nl


Cursus Jaap\'s Bulgaars olv Jaap Leegwater

26-10-2021 tot 14-12-2021, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam-Duivendrecht.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0631546096, info@avc-terpsichore.nl


Appelflappenbal

29-12-2021, 20:00 – 23:00 u, Soest .
Organisatie: Dansvereniging Opanka, 035 6833600, carladeprez@chello.nl