of

 


Jaartal of dd-mm-jjjj

 



 

Agenda:

Print deze pagina


Slotfeest olv Mirjam Bannink en Floortje Doeksen

15-06-2019, 20:00 – 23:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 0631546096, info@avc-terpsichore.nl


Zangworkshop Afrika o.l.v. Monique van den Hoogen

14-04-2019, 14:00 – 17:00 u, Bergen NH.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 072 5625751, informatie@gaida.nl


Slotinstuif Gaida

18-05-2019, 20:00 – 23:00 u, Alkmaar.
Organisatie: Volksdanscentrum Gaida, 072 5625751, informatie@gaida.nl


Workshopavond Roemeens

04-04-2019, 19:30 – 22:30 u, Almere Haven.
Organisatie: Volksdansvereniging Karoen, Almere, 036-5301433, karoeninfo@karoen.nl


Volksdanskampeerweekeind

17-05-2019 tot 19-05-2019, 20:00 – 15:00 u, Ommen.
Organisatie: Volksdansweekeind Ommen 2019, , tjebbe.tiersma@gmail.com


Israëlische workshop Shmulik Gov-Ari

15-09-2019, 13:00 – 17:00 u, Heiloo.
Organisatie: Dansverenigingen Pridini, Igram en Gaida, 0644986659, info@igram.nl


Pinksterkamp Engelse dan sen American Square

07-06-2019 tot 10-06-2019, 20:00 – 16:00 u, Elsendorp.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 06 10608595, joyce86eshuis@hotmail.com


Dansdag Engelse dans

07-04-2019, 10:30 – 16:00 u, Amersfoort.
Organisatie: Volksdansvereniging NVS, 06 – 52 64 38 15, ylusse55@hotmail.com


Zomercursus Roemeens \'Best of Theodor Vasilescu o.l.v. Erik Veenstra

19-06-2019 tot 03-07-2019, 20:00 – 22:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE(internationale dans Eindhoven), 06-51624055, emmygast@onsnet.nu


Bal met orkest Sultan o.l.v. Josta Krijnen-Veldhuis

01-06-2019, 20:00 – 24:00 u, Tilburg.
Organisatie: Mie Katoen Tilburg, 013 - 4670137, cdi@miekatoen.nl


Instuif internationaal o.l.v. Anke Niessen

11-05-2019, 20:00 – 23:30 u, Tilburg.
Organisatie: Mie Katoen Tilburg, 013 - 4670137, cdi@miekatoen.nl


Instuif internationaal o.l.v. Els Spiekermann

06-04-2019, 20:00 – 23:30 u, Tilburg.
Organisatie: Mie Katoen Tilburg, 013 - 4670137, cdi@miekatoen.nl


Tulpenbal met orkest Mista olv Vlasta Bakker.

06-04-2019, 20:00 – 23:00 u, Castricum.
Organisatie: Internationale Dansvereniging Igram Castricum, , info@igram.nl


Workshop Israëlisch/ Russisch door Mariëtte van Gelder voor beginners en gevorderden.

10-04-2019, 20:00 – 22:15 u, Houten.
Organisatie: Xylinos, 030 6340388, Xylinos.houten@gmail.com


Buitenbal op het Plein in Houten

28-06-2019, 19:30 – 21:30 u, Houten.
Organisatie: Dansvereniging Xylinos, , xylinos.houten@gmail.com


Slotbal IDE met orkest Overstag en optreden van Ziplamak.

15-06-2019, 20:00 – 24:00 u, Eindhoven.
Organisatie: IDE(internationale dans Eindhoven), 06-51624055, emmygast@onsnet.nu


Workshop internationale dans en optreden Di Gojim klezmer band

31-03-2019, 11:15 – 17:15 u, Oosterbeek.
Organisatie: Tarantella Oosterbeek, 06-15063677, tarantella@upcmail.nl


ORO zomerdoordansavond

25-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO zomerdoordansavond

18-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO zomerdoordansavond

11-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO Zomerdoordansavond

04-06-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO Slotbal

25-05-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO 50+ instuif

07-04-2019, 13:30 – 16:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


ORO instuif internationaal

23-03-2019, 20:00 – 23:00 u, Haarlem.
Organisatie: ORO werelddansvereniging, 06-13195852, info@orodans.nl


Workshop Roemeens olv Sonia Dion & Christian Florescu

01-04-2019, 19:30 – 21:30 u, Tiel.
Organisatie: IGRA, Internationale Dans Tiel, 06 - 13041325, info@igradans.nl


workshop internationaal o.l.v. Sibylle Helmer

06-04-2019, 13:00 – 16:00 u, Waddinxveen.
Organisatie: veselka werelddansvereniging, 0182-640120, lievevdm@hetnet.nl


workshop Roemeens olv Cristian Florescu en Sonia Dion

27-03-2019, 19:00 – 22:00 u, Dordrecht.
Organisatie: Machar Dordrecht, 06-17017202, info@machar.nl


A.V.O.-lentebal met orkest Wii Muzikanti

13-04-2019, 20:00 – 23:00 u, Apeldoorn.
Organisatie: Apeldoorns Volksdansoverleg, 055-5061339, cursusorganisatie@aviva-apeldoorn.nl


Joegoslavische Taverne met Guus van Kan + orkest Zadar

25-05-2019, 20:00 – 24:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Macedonisch o.l.v. Jacqueline Bossink

10-05-2019 tot 21-06-2019, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Grieks gevorderden o.l.v. Dick van der Zwan

01-03-2019 tot 19-04-2019, 20:30 – 22:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Grieks beginners o.l.v. Dick van der Zwan

01-03-2019 tot 19-04-2019, 19:30 – 20:30 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


Dansen van Ciga, Yvon en Ben

05-02-2019 tot 02-04-2019, 20:00 – 22:00 u, Amsterdam.
Organisatie: AVC-Terpsichoré, 06-31 54 60 96, info@avc-terpsichore.nl


LENTEBAL met orkest YARGON o.l.v. Josta Krijnen-Veldhuis

23-03-2019 tot 24-03-2019, 20:00 – 00:00 u, Eindhoven.
Organisatie: Volksdansvereniging Droezjba Eindhoven, 0619126170, hea.ven1@onsbrabantnet.nl


DANSDAG ROEMEENS o.l.v. Cristian Florescu en Sonia Dion

06-04-2019, 13:00 – 17:00 u, Eindhoven.
Organisatie: Volksdansvereniging Droezjba Eindhoven, 0619126170, hea.ven1@onsbrabantnet.nl


Workshop internationale dans met Roberto Bagnoli

06-04-2019 tot 07-04-2019, 10:00 – 16:00 u, Drunen.
Organisatie: Jeannette Schwartzmans, 0416-375208, Schwartzmans@hotmail.com